Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göğüs Bölgesi Açık Fantazi Giyim

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Silerin en çok tercih ettiği özel bölgesi açık siyah body ürünümüzün kırmızısını da beğeninize sunuyoruz. 

Ürün tamamen likralı kumaşlardan üretilmiş olup hafifliği ve kırmızın şıklığı ile göz kamaştıracaksınız. Kırmızı body en sıcak geceleriniz için her zaman dolabınızda yer alması gereken bir ürün.
 
Ürün İçeriği : 1 Adet Body

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Fantazi Giyim modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Göğüs Bölgesi Açık Fantazi Giyim modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Fantazi Giyim, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0972 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Bölgesi Açık Fantazi Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0972" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.