Vixson Göğüs Bölgesi Açık Kırmızı Kurdelalı Jartiyerli Transparan Gecelik

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Kırmızı Kurdelalı Jartiyerli Transparan Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Vixson göğüs bölgesi açık kırmızı kurdelalı jartiyerli transparan gecelik ateşli gecelerinizi alevlendiren yegane faktör olacaktır.

Bu fevkalade Vixson göğüs bölgesi açık kırmızı kurdelalı jartiyerli transparan gecelik hem üzerinizdeyken rahat etmenizi hemde seksi görünmenizi sağlayacak.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ve 1 Adet Külot + JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Göğüs Bölgesi Açık Kırmızı Kurdelalı Jartiyerli Transparan Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Göğüs Bölgesi Açık Kırmızı Kurdelalı Jartiyerli Transparan Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0040 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
49,89 TL   %10
44,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün