Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Göğüs bölgesi açık olarak satışa sunulan harika body sizlerin gecelerinize renk katacağına emin olabilirsiniz. Ürün ön yüzündeki boncuklu tasarımı ile çok daha şık bir duruma gelmiştir.

 
Ürün İçeriği : 1 Adet Body + 1 Adet Boyunluk + 1 Çift Bileklik

Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

M bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0723 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Bölgesi Açık Seksi Fantazi Body ürünü faturada "Vixson VN-0723" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.