Vixson Göğüs Bölgesi Açık Transparan Seksi Babydoll Takım

Vixson Göğüs Bölgesi Açık Transparan Seksi Babydoll Takım

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Göğüs Bölgesi Açık Transparan Seksi Babydoll Takım Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Göğüs Bölgesi Açık Transparan Seksi Babydoll Takım modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson göğüs bölgesi açık transparan seksi babydoll takım özel gecelerde partnerinize sürpriz yapmak için ideal bir ürün.Vixson göğüs bölgesi açık transparan seksi babydoll takım diğer ürünlerimiz kadar iç gıdıklayıcıdır. 

Ürün İçeriği: 1 Adet babydoll ve 1 Adet G-String


Vixson markasının bu Vixson Göğüs Bölgesi Açık Transparan Seksi Babydoll Takım model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Göğüs Bölgesi Açık Transparan Seksi Babydoll Takım, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0044 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-