Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Fantazi iç Giyim

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Fazlasıyla keyifli bir gece geçirmeniz için gerekli olan seksi ürünlerimizden bir tanesi olan Vixson göğüs ve özel bölgesi açık fantazi iç giyim sizler için satışta.

Ürün İçeriği:1 Adet Fantazi Takım

 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Fantazi iç Giyim modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Fantazi iç Giyim modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Fantazi iç Giyim, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0410 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Fantazi iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0410" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.