Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll

Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Tamamen transparan görüntüsüyle kendinden geçiren Vixson Göğüs ve özel bölgesi açık seksi fantazi babydoll

Ürün İçeriği:1 Adet Babydoll ve 1 Adet G-String + Çorap dahil değildir.

 

 


Vixson markasının bu Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, bedenlere sahip Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0387 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Ve Özel Bölgesi Açık Seksi Fantazi Babydoll ürünü faturada "Vixson VN-0387" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.