90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body

Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Vixson göğüs ve sırt bölgesi açık siyah body seksi kişiliğinizi ön planda tutatacak bir üründür. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Body  + JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! ( Göğüs Ucu Kapatıcı Dahil Değildir)


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0115 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göğüs Ve Sırt Bölgesi Açık Siyah Body ürünü faturada "Vixson VN-0115" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-