90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Göz Alıcı Dantelli Pantolon Ve Sütyen Seti

Vixson Göz Alıcı Dantelli Pantolon Ve Sütyen Seti
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Göz Alıcı Dantelli Pantolon Ve Sütyen Seti

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Vixson göz alıcı dantelli pantolon ve sütyen seti nefis bir fantazi üründür anında sipariş ederek adresinize kadar özel paket içerisinde getirilmesini sağlayabilirsiniz.Vixson göz alıcı dantelli pantolon ve sütyen seti kadar hem kaliteli kumaşıyla hemde şıklığıyla dikkat çeken diğer ürün

Ürün İçeriği:1 Adet Fantazi Pantolon ve 1 Adet Fantazi Sütyen

 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Göz Alıcı Dantelli Pantolon Ve Sütyen Seti modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Göz Alıcı Dantelli Pantolon Ve Sütyen Seti modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0404 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göz Alıcı Dantelli Pantolon Ve Sütyen Seti ürünü faturada "Vixson VN-0404" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-