Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Göz Bantlı Fantazi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Geceleri harekete geçirmek için ihtiyacınız olan sexy iç giyim ürünlerinden biride bu fantazi body, ürün içeriğinde bulunan göz bandı ile çok daha kışkırtıcı bir duruma kavuşan body, birinci sınıf kumaşıylada kalitesine kalite katıyor.

Ürün İçeriği : 1 Adet Göz Bandı + 1 Adet Body (Göz Bandı Görselde Bulunandan Farklılık Gösterebilir.)

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Göz Bantlı Fantazi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Göz Bantlı Fantazi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Göz Bantlı Fantazi Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0545 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Göz Bantlı Fantazi Body ürünü faturada "Vixson VN-0545" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.