90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson iri Boncuklu Şık Halhal

Vixson iri Boncuklu Şık Halhal
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson iri Boncuklu Şık Halhal

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


İç giyim markası Vixson birbirinden şık aksesuarlar ile karşınızda olmaya devam ediyor bu şık ürünlerden bir diğeri ise iri boncuklu halhal, bu ürün ince düşünülmüş ayrıntıları ile çok harika bir görünüme kavuşmuş durumda. İç giyim  ürünleri satan sitemiz bu tip yan ürünlerle çeşit arttırmayı ve müşteriye daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Takılar kategorimizde bulunan bu ürünler farklı çeşitleri ile sizlerin siparişlerini beklemekte, bu ürüne benzer birçok ürünü sanal mağazamız içerisinde bulabilir ve yüzlerce çeşit iç giyim ürünü içinde sitemizi gezinmenizi tavsiye ederiz.

Ürün İçeriği : 1 Adet Halhal

Vixson markasının Vixson iri Boncuklu Şık Halhal model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson iri Boncuklu Şık Halhal model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0563 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson iri Boncuklu Şık Halhal ürünü faturada "Vixson VN-0563" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-