Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Jartiyerli Beyaz Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Jartiyerli beyaz body transparan kumaşı sayesinde üzerinizde harika duracaktır. Ürün içerisinde g string bulunmakta ve 4 jartiyer bağlantısıyla çorabınıza bağlanmaktadır.

Ürün üzerindeki siyah kurdeleler oldukça şık gözükmektedir. Göğüs kısmındaki bağcık şeklindeki göğüs dekoltesi ile direk göze hitap eden bir görünüm oluşturulmuştur. 
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Jartiyerli Body + 1 Adet G String + Çorap Dahil Değildir.
 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Jartiyerli Beyaz Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Jartiyerli Beyaz Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Jartiyerli Beyaz Body, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0976 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Jartiyerli Beyaz Body ürünü faturada "Vixson VN-0976" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.