Vixson Kalpli Diz Üstü Çorap

Vixson Kalpli Diz Üstü Çorap

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Kırmızı kalpleriyle ve yine kırmızı olan kurdelesiyle kendisini dahada seksi hale getirmiş olan Vixson kalpli diz üstü çorap popüler ürünlerimizden birisi.

Ürün İçeriği: 1 Adet Desenli Çorap


Vixson markasına ait Vixson Kalpli Diz Üstü Çorap ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Vixson Kalpli Diz Üstü Çorap ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Vixson markasının Vixson Kalpli Diz Üstü Çorap model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Kalpli Diz Üstü Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0204 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
22,11 TL   %10
19,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün