Vixson Kalpli Seksi Transparan Fantazi Babydoll Set

Vixson Kalpli Seksi Transparan Fantazi Babydoll Set

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Kalpli Seksi Transparan Fantazi Babydoll Set Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Kalpli Seksi Transparan Fantazi Babydoll Set modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


İşte kırmızı ve siyah'ın inanılmaz birleşimi neticesinde doğan Vixson kalpli seksi transparan fantazi babydoll set özel geceleri bekliyor.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet G-String


Vixson markasının bu Vixson Kalpli Seksi Transparan Fantazi Babydoll Set model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Kalpli Seksi Transparan Fantazi Babydoll Set, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0074 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-