90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kedi Simgeli Halhal

Vixson Kedi Simgeli Halhal
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kedi Simgeli Halhal

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Üzerinde bulunan şirin kedi simgesi ile ayak bileğinizi oldukça farklılaştıracak bu ürünümüz sizler için satışa sunuldu.Fantazi iç giyim ürünlerinin satışını yapan sitemiz bu tip aksesuarlar ile de sizlere farklı ürün deneyimleri sunmakta, fantazi iç giyim sektörünün ülkemizde ki en kaliteli satıcılarından biri olan Vixson yeni çeşitleri ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Ürün İçeriği: 1 Adet HalhalVixson markasının Vixson Kedi Simgeli Halhal model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Kedi Simgeli Halhal model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0559 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kedi Simgeli Halhal ürünü faturada "Vixson VN-0559" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-