Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Kelebek Desenli Kırmızı iç Çamaşırı
Fantazi külotlar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni fantazi külot modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Kelebek Desenli Kırmızı iç Çamaşırı

Arka kısmında bulunan kelebek motifi ile tamamiyle seksi bir görünüm kazanmış olan kırmızı iç çamaşırı modelimiz sizleri olduğunuzdan daha fazla seksi göstermek için satışa sunulmuş durumda.

Ürün İçeriği : 1 Adet Kırmızı İç Çamaşırı

Fantazi külotlar, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson fantazi külotlar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Kelebek Desenli Kırmızı iç Çamaşırı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Kelebek Desenli Kırmızı iç Çamaşırı, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0634 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kelebek Desenli Kırmızı iç Çamaşırı ürünü faturada "Vixson VN-0634" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.