90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kelebek Figürlü Bel Zinciri

Vixson Kelebek Figürlü Bel Zinciri
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kelebek Figürlü Bel Zinciri

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Belinize tam uyacak ve harika gösterecek Vixson kelebek figürlü bel zinciri sizin için ideal ürün.Vixson kelebek figürlü bel zinciri Vixson markası altındaki fevkalade ürünlerden biridir daha fazla ürün görmek ve satın almak için sitemiz içeriğinde daha detaaylı gezinti yapabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Bel Zinciri


Vixson markasının Vixson Kelebek Figürlü Bel Zinciri model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Kelebek Figürlü Bel Zinciri model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0262 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kelebek Figürlü Bel Zinciri ürünü faturada "Vixson VN-0262" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-