90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set

Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Alevli askıları ile baştan çıkartan Vixson kırmızı askılı seksi fantazi set erotizmin rengi ile bütünleşmiş durumda. Göğüs üzerindeki elmas detayıda ürüne dayanılmaz bir hava katmıştır.

Ürün İçeriği: 1 Adet Set


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0119 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Askılı Seksi Fantazi Set ürünü faturada "Vixson VN-0119" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-