Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise

Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Seksiliğin sembollerinden biri olan kırmızı rengi, bu dar fantazi giyim ürünü içinde fazlasıyla geçerli durumda bulunuyor, sırt dekoltesi ile birlikte sekgi giyim ürünümüz daha da çekici hal almış durumda, çok fazla dikkat çekmek isteyen bayanlar için önerebileceğimiz bu ürünü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Seksi Elbise

Bu sebeple Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0640 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
44,33 TL   %10
39,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün