Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Seksiliğin sembollerinden biri olan kırmızı rengi, bu dar fantazi giyim ürünü içinde fazlasıyla geçerli durumda bulunuyor, sırt dekoltesi ile birlikte sekgi giyim ürünümüz daha da çekici hal almış durumda, çok fazla dikkat çekmek isteyen bayanlar için önerebileceğimiz bu ürünü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Seksi Elbise

Bu sebeple Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0640 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Dar Seksi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0640" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.