Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Kırmızı Ekoseli Seksi Sekreter Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


En popüler fantazi oyunlarından biri olan sekreter fantazisi için fazlasıyla uygun durumda olan bu seksi kostümümüz sizin için uygun fiyatı ile satışta.  

Ürün İçeriği: 1 Adet Sütyen + 1 Adet Etek + 1 Adet Kravat+ 1 Çift Bileklik ( Gözlük ürüne dahil değildir )

Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Kırmızı Ekoseli Seksi Sekreter Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Kırmızı Ekoseli Seksi Sekreter Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Kırmızı Ekoseli Seksi Sekreter Kostümü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0781 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Ekoseli Seksi Sekreter Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0781" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.