Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Kırmızı Erotik İç Giyim

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Arka bölgesi tamamen açık olan erotik giyim ürününün ön tarafı ise transparan dantelli şekildedir.Boyundan bağlamalı olan bu ürünümüz tıpkı görselinde olduğu gibi gözüküp aynı şekilde size ulaştırılacaktır. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Body
 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Kırmızı Erotik İç Giyim modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Kırmızı Erotik İç Giyim modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Kırmızı Erotik İç Giyim, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0973 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Erotik İç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0973" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.