90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım

Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Kırmızı rengin ön planda tutulduğu Vixon kırmızı fantazi seksi takım sütyen ve külot kısmındaki beyaz renk ile tamamen uyum içerisinde.

Vixson kırmızı fantazi seksi takım tamamiyle sizin özel gecelerenizi renklendirmek için tasarlanmış bir üründür. Bunun kadar göz alıcı diğer ürünlerimiz için sitemizi gezinebilir kolay şekilde sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Külot ve 1 Adet Sütyen + BEYAZ JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! 


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0009 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kırmızı Fantazi Seksi Takım ürünü faturada "Vixson VN-0009" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-