Vixson Kırmızı Yırtmaçlı Saten Gecelik

Vixson Kırmızı Yırtmaçlı Saten Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Kenarlarında beyaz ince dantel bulunan kırmızı gecelik normal kullanım için uygun olduğu gibi özel yırtmacı sayesinde aslında fantazi gecelik haline de gelmiştir diyebiliriz.

Hassas kumaşı sayesinde içerisinde kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Vücudunuzu hiç rahatsız etmeyecek modelimizi sepetinizde yer verebilirsiniz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Kırmızı Gecelik 
 


Özellikle Vixson markasına ait Gecelik modelleri arasında Vixson Kırmızı Yırtmaçlı Saten Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Vixson markasına ait Vixson Kırmızı Yırtmaçlı Saten Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-7013 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
31,00 TL   %10
27,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün