Vixson Kısa Seksi Fantazi Gecelik Takım

Vixson Kısa Seksi Fantazi Gecelik Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kısa Seksi Fantazi Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Vixson kısa seksi fantazi gecelik takım üst göğüs kısmındaki büyük kurdelesi ile tamamen uyum içerisinde durmaktadır söz konusu ürünümüzün alt kısmı nefes kesici G-string ile tamamlanmaktadır.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet Külot 


Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Vixson markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Vixson Kısa Seksi Fantazi Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Vixson markasına ait Vixson Kısa Seksi Fantazi Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0012 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-