Vixson Kışkırtıcı Kırmızı Gecelik Takım

Vixson Kışkırtıcı Kırmızı Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Seksi geceliklerin adresi Vixson'dan baştan çıkarıcı bir ürün daha sizlerle buluştu, son derece çekici görüntüsüyle ön plana çıkan kırmızı gecelik sizlerin gecelerinize renk getirmesi için imal edildi.


Ürün İçeriği: 1 Adet Kırmızı Gecelik + 1 Adet Tanga + 1 Çift Kol Halkası
 


Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Vixson markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Vixson Kışkırtıcı Kırmızı Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Vixson markasına ait Vixson Kışkırtıcı Kırmızı Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0597 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-