Vixson Kurdeleli G-stringli Fantazi Jartiyer

Vixson Kurdeleli G-stringli Fantazi Jartiyer

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Jartiyer takımları içindeki bu harika ürünümüz standart beden olarak ve kırmızı, beyaz ve siyah olarak satışa sunulmuştur.Standart beden olarak satılan seksi iç giyim ürünlerimiz small ve medium kullanan müşterilerimize rahat bir şekilde uyum sağlamaktadır.
 
Ürün İçeriği : 1 Adet Jartiyer (Çorap Dahil Değildir)

Vixson markasının Vixson Kurdeleli G-stringli Fantazi Jartiyer modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının Vixson Kurdeleli G-stringli Fantazi Jartiyer modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0094 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
25,44 TL   %10
22,90 TL
--Tükendi--