Vixson Kurdeleli Kırmızı Göğüs Ucu Kapatıcı

Vixson Kurdeleli Kırmızı Göğüs Ucu Kapatıcı
Göğüs Ucu Kapatıcı Bandı en baştan çıkarıcı ve seksi aksesuar modellerinden oluşmaktadır. Masum yada kıçkırtıcı, tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni Göğüs Ucu gizleyici bant modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Kurdeleli Kırmızı Göğüs Ucu Kapatıcı
Fantazi ve seksi iç giyim'in Türkiye'deki markası Vixson, sizin için harika seksi iç giyim ürünleri sunmasının yanı sıra harika aksesuarlar ile de karşınıza çıkıyor.Kırmızı rengi ile dikkat çeken ve kurdelesi ile birlikte oldukça kışkırtıcı bir görünüm kazanan göğüs ucu kapatıcıyı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Göğüs Ucu Kapatıcı

Göğüs Ucu Kapatıcı Gizleyici bantlarda seçilen renkler malzemeler ve süslemeler kadında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson Göğüs Ucu Kapatıcı bantlar, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Kurdeleli Kırmızı Göğüs Ucu Kapatıcı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Kurdeleli Kırmızı Göğüs Ucu Kapatıcı için, bedenleri bulunmaktadır.

Vixson VN-0635 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-