90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı

Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında pantolon yada eteklerinin altında külotların izlerinin görünmesine olanak tanımayan Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Transparan Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Vixson markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Transparan Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


Ürün İçeriği: 1 Adet Külot 


Bu bağlamda Transparan Külot lar arasında Vixson markasının Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Vixson markasının Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı için, bedenleri bulunmaktadır.Vixson VN-0507 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kurdeleli Transparan Seksi iç Çamaşırı ürünü faturada "Vixson VN-0507" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Külot

Tükendi-