90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet

Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Ürün İçeriği: 1 Adet Sexi Kıyafet


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0584 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Kurdeleli Ve Bağcıklı Sexi Kıyafet ürünü faturada "Vixson VN-0584" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-