Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise

Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Seksi omuz ve bel dekoltesi ile dikkat çeken fantazi giyim ürünümüz sizleri daha özel hissettirecek ürünlerimizden birisidir.Harika fantazi giyim ürünümüzü sepetinize ekleyebilir veya diğer seksi iç giyim ürünlerini de görebilirsiniz.

 
Ürün İçeriği:1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0663 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
77,67 TL   %10
69,90 TL
--Tükendi--