90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise

Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Seksi omuz ve bel dekoltesi ile dikkat çeken fantazi giyim ürünümüz sizleri daha özel hissettirecek ürünlerimizden birisidir.Harika fantazi giyim ürünümüzü sepetinize ekleyebilir veya diğer seksi iç giyim ürünlerini de görebilirsiniz.

 
Ürün İçeriği:1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0663 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Mavi Seksi Tasarım Fantazi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0663" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Giyim

Tükendi-