Vixson Mini Etekli Fantazi Jartiyer Takım

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Tamamen transparan görünümde olan mini etekli tasarımı ile sizlere sunulan jartiyer takımı içerisindeki tanga ile beraber sizlerin beğenisinde

Ürün İçeriği 1 Adet Etekli Jartiyer ve 1 Adet G-String + SİYAH JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! 


Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde Vixson markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Vixson Mini Etekli Fantazi Jartiyer Takım modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0098 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
25,44 TL   %10
22,90 TL
Tükendi
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün