90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim

Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Özel bölgesindeki kurdelesiyle, Vixson mor ve siyah seksi baştan çıkarıcı filelli iç çamaşırı tam sizin aradığınız bir ürün

Ürün İçeriği: 1 Adet Body 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0120 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Mor & Siyah Seksi Baştan Çıkarıcı Fileli iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0120" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-