Vixson Nota Tasarım Şık Halhal

Vixson Nota Tasarım Şık Halhal

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Nota tasarımı ile şirin bir görünüme kavuşmuş olan bu şık aksesuar sizler için Vixson'da satışa sunuldu.İç giyim ürünleri ile adınını duyuran markamız bu ürünler ile de kendisini farklılaştırmaya devam ediyor.En kaliteli ve ucuz iç giyim ürünlerini sitemiz içerisinde bulabilir ve kolay bir şekilde birçok ödeme alternatifi ile siparişini verebilirsiniz yalnızca iç giyim değil tayt modelleri gibi ürünleride sanal mağazamız içerisinde bulabilirsiniz.


Ürün İçeriği : 1 Adet Halhal


 

Vixson markasının Vixson Nota Tasarım Şık Halhal model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Nota Tasarım Şık Halhal model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0560 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
18,20 TL   %10
16,38 TL
--Tükendi--