Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise

Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Dar kesim kumaşı ile vücut hatlarınızı belli edecek bir fantazi giyim ürünü olan elbisemiz sizlerin beğenisine sunulmuş durumdadır, ürünümüz sadece görsel olarak değil kumaş kalitesi olarak da birinci sınıf malzemeden üretimi yapılmaktadır, bütün fantazi giyim ürünlerimiz cilt dostu kumaşlardan üretilmektedir. 

 
Ürün İçeriği : 1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0661 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
61,00 TL   %10
54,90 TL
--Tükendi--