90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise

Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Dar kesim kumaşı ile vücut hatlarınızı belli edecek bir fantazi giyim ürünü olan elbisemiz sizlerin beğenisine sunulmuş durumdadır, ürünümüz sadece görsel olarak değil kumaş kalitesi olarak da birinci sınıf malzemeden üretimi yapılmaktadır, bütün fantazi giyim ürünlerimiz cilt dostu kumaşlardan üretilmektedir. 

 
Ürün İçeriği : 1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0661 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Omuz Ve Bel Dekolteli Sexi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0661" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Giyim

Tükendi-