Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Ön Bölgesi Açık Seksi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Dantelli şekildeki motifleriyle göz kamaştırıcı görünen Vixson ön bölgesi açık seksi body kendisini şımartmak isteyen partnerler için doğru ürün 

Ürün İçeriği:1 Adet Body

 


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Ön Bölgesi Açık Seksi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Ön Bölgesi Açık Seksi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Ön Bölgesi Açık Seksi Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0383 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Ön Bölgesi Açık Seksi Body ürünü faturada "Vixson VN-0383" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.