Vixson Özel Beyaz Eldiven

Vixson Özel Beyaz Eldiven
Daha seksi, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi eldiven koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni fantazi eldiven modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Beyaz Eldiven
Hoş kurdelesiyle ve transparan görünümüyle dikkat çeken Vixson özel eldiven Vixson kalitesinde satışta.Bu harika Vixson özel eldiven'e sahip olmak için hemen sipariş vermelisiniz.

Vixson'daki diğer harika ürünleri görmek için sitemiz içerisini daha fazla gezmeli yeni keşifler yapmalısınız.

Ürün İçeriği: 2 Adet Fantazi Eldiven


Fantazi eldivenlerde seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olur. Vixson fantazi eldivenler, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Beyaz Eldiven modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Eldivenler, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0251 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.

19,89 TL   %10
17,90 TL
--Tükendi--