Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Külotlu Çorap

Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Külotlu Çorap

Bayanlar evliliklerinin daha heyecanlı ve renkli olması için birçok farklı kıyafet ve iç giyim ürünü kullanırlar. Sitemizde bulunan Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Külotlu Çorapları normal gündelik kıyafetler altından giyilmemektedir. Ancak kendilerine özgü tasarımları sebebiyle erotik çekiciliği bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar eşini cezbetmek isteyen bayanlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir.


Özel bölgesi açık olmasıyla tamamen cinsel birlikteliğe yönelik bir ürün olan külotlu çorap pembe rengiyle dikkat çekmektedir.

Ürün İçeriği: Adet Külotlu Çorap (Siyah Külot Dahil Değildir)Özellikle Vixson markası fantezi ürünler alanında hem kalitesi, hem de farklı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu markanın Fantazi Külotlu Çoraplar arasında sunduğu bu Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Külotlu Çorap modeli gerçekten kendine özgü uyumlu renkleri ve farklı özgün tasarımı ile büyük beğeni almıştır. Vixson markasının Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Külotlu Çorap ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0602 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
22,11 TL   %10
19,90 TL
--Tükendi--