90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Sexy iç giyim'in adresi Vixson sizi harika bir vücut çorabı ile daha buluşturuyor, fileli şekilde tasarımı yapılan sexy iç giyim ürünü özel gecelerinizi hareketlendirmek için seçilmiş önemli ürünlerden birisi. Ürün görselinde bulunan külot, eldiven, ve yelpaze paket içeriğine dahil değildir.

Ürün İçeriği : 1 Adet Vücut Çorabı (Külot, Eldiven ve Yelpaze Dahil Değildir)

Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0484 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0484" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-