90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet

Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet
Fantazi elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni fantazi elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet

Fantazi gecenizde sizi partnerinize karşı oldukça kışkırtıcı gösterecek olan Vixson özel bölgesi fermuarlı kırmızı deri kıyafet,hemen sipariş verip adresinize kadar özel paket içerisinde getirtebilirsiniz.Vixson özel bölgesi fermuarlı kırmızı deri kıyafet gibi diğer bütün ürünlerimizi sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Tek Parça Deri Body

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz fantazi elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim fantazi elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0416 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Bölgesi Ferrmuarlı Kırmızı Deri Kıyafet ürünü faturada "Vixson VN-0416" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-