90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Çift Kalpli Bel Zinciri

Vixson Özel Çift Kalpli Bel Zinciri
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Çift Kalpli Bel Zinciri

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Göz alıcı tasarımı ile Vixson özel çift kalpli bel zinciri Vixson markası altında satışta.Vixson özel çift kalpli bel zincirini anında sipariş edip adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Vixson'un diğer göz alıcı ürünleri için sitemizi daha detaylı bir şekilde gezebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Bel Zinciri


Vixson markasının Vixson Özel Çift Kalpli Bel Zinciri model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Özel Çift Kalpli Bel Zinciri model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0261 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Çift Kalpli Bel Zinciri ürünü faturada "Vixson VN-0261" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-