90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Deri Kelepçe

Vixson Özel Deri Kelepçe
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Deri Kelepçe
Fantazi Kelepçeler fantazi dendiğinde ilk akla gelen ürünlerdir. Masum yada kıçkırtıcı, tüm cinselliğinizi kullanmanıza yardımcı olacak Fantazi Kelepçe modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Deri Kelepçe
Kaliteli malzemesiyle birçok fantazinizde kullanacağınız olan Vixson özel deri kelepçe ile partnerinize iyi bir sürpriz yapın .Bu fevkalaede hırçınlıkta olan ürünümüzü hemen siparişini verebilir kapınıza kadar gizli paket içinde getirtebilirsiniz.Vixson özel deri kelepçe'y ebenzer birçok ürünümüzüde sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Kelepçe Seti


Fantazi Kelepçeler, sayesinde partneriniz size karşı koyamayacak ve zevkin doruklarına tırmanacaktır. En yürek hoplatan, Fantazi Kelepçeler birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Deri Kelepçe modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Bu ürünü de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Vixson VN-0256 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Deri Kelepçe ürünü faturada "Vixson VN-0256" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Aksesuar

Tükendi-