90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Mini Kırbaç

Vixson Özel Mini Kırbaç
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Mini Kırbaç
Daha baştan çıkarıcı, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi aksesuar koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni fantazi aksesuar modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Özel Mini Kırbaç
Fantazinize biraz tatlı sertlik katacağınız Vixson özel mini kırbaç tam siz ve partnerinize göre hemen siparişini vererek gizli paket içerisinde adresinize kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Vixson özel mini kırbaç gibi diğer birçok ürünümüzde Vixson markası altında bulunmaktadır.

Ürün İçeriği: 1 Fantazi Kırbaç


Fantazi aksesuarlarda seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olur. Vixson fantazi aksesuarlar, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Özel Mini Kırbaç modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Özel Mini Kırbaç, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0257 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Mini Kırbaç ürünü faturada "Vixson VN-0257" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Aksesuar

Tükendi-