90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü

Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Vixson özel seksi fantazi sekreter kostümü sıradışı gecelerinizi hareketlendirmek için kullanacağınız ürün olacak .Vixson özel seksi fantazi sekreter kostümü partnerinizi aydınlatacak durumdaki ürünlerimizden biridir.

Hemen sipariş vererek bu muhteşem ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Kostüm + JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR ! 


Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0137 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Özel Seksi Fantazi Sekreter Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0137" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Kostümler

Tükendi-