90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Parlak Deri Görünümlü Tayt Pantolon

Vixson Parlak Deri Görünümlü Tayt Pantolon
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Parlak Deri Görünümlü Tayt Pantolon

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Günlük kullanıma uygun sadece görünümü ile değil rahatlığıyla da ön planda olan tayt modelleri içerisinde favori bir konuma sahip bu ürünümüz müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerden birisidir.Yan tarafında transparan ayrıntısıyla dikkat çeken tayt pantolon içerisinde giyilen iç çamaşırını da özel kumaşı sayesinde belli etmemektedir.

 
Ürün İçeriği : 1 Adet Tayt

Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Vixson markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Vixson Parlak Deri Görünümlü Tayt Pantolon model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Vixson markasına ait Vixson Parlak Deri Görünümlü Tayt Pantolon ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0548 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Parlak Deri Görünümlü Tayt Pantolon ürünü faturada "Vixson VN-0548" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-