Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek

Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek
Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek
Parlak görüntüsü ile partnerinizin dikkatini fazlasıyla çekecek olan mini etek 

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Mini etek
 


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0736 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Parlak Görünümlü Siyah Fantazi Mini Etek ürünü faturada "Vixson VN-0736" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.