90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String

Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String
Bel kısmında detaylı motifleri ve orta kısmındaki şık kurdelesi ile gayet baştan çıkarıcı bir görüntü kazanmış olan sexi iç giyim ürünü sizler için satışa sunulmuş durumda.Özel bölgeye kadar uzanan parlak taşlı tasarım g string'in daha fazla seksi bir hal almasını sağlamıştır, 

Ürün İçeriği:1 Adet G String

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0587 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Parlak Taşlı Fantazi G String ürünü faturada "Vixson VN-0587" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-