Vixson Parmaksız Fileli Uzun Fantazi Eldiven

Vixson Parmaksız Fileli Uzun Fantazi Eldiven
Daha seksi, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi eldiven koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni fantazi eldiven modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Parmaksız Fileli Uzun Fantazi Eldiven
Şık ince fileleri ile dikkat çeken fantazi eldiven sizlerin beğenisinde, kolay bir şekilde siparişini verebileceğiniz fantazi giyim ürünümüzü saat 16:00 öncesi verilmişse aynı gün kargoya veriyoruz. 

 
Ürün İçeriği:1 Çift Siyah Eldiven

Fantazi eldivenlerde seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olur. Vixson fantazi eldivenler, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Parmaksız Fileli Uzun Fantazi Eldiven modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Eldivenler, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0612 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-