90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım

Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Vixson pembe ve siyah göğüs bölgesi açık seksi takım fantazi ürünlerimiz arasında dikkat çeken bir konumdadır.

Ürün İçeriği:1 Adet Fantazi Sütyen, 1 Adet Fantazi Külot, 1 Adet Jartiyer ve 1 Çift Jartiyer Çorabı

 


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0409 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Pembe Ve Siyah Göğüs Bölgesi Açık Seksi Takım ürünü faturada "Vixson VN-0409" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Takımlar

Tükendi-