Vixson Püsküllü Body

Vixson Püsküllü Body
Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Püsküllü Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Püsküllü Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Püsküllü Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Püsküllü Body, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-2030 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Püsküllü Body ürünü faturada "Vixson VN-2030" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.