Vixson Püsküllü Transparan Gecelik Takım

Vixson Püsküllü Transparan Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Sexi gecelik takım harika tasarlanmış fantazi bir üründür.Püsküllü ayrıntıları ile geceleri renklendirmek için dizayn edilmiş transparan sexi gecelik takım

 
Ürün İçeriği :1 Adet Transparan Gecelik + 1 Adet G String

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Vixson markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Vixson Püsküllü Transparan Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Vixson markasına ait Vixson Püsküllü Transparan Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Pembe renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0494 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
77.67 TL   %10
69,90 TL
--Tükendi--