Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Şeffaf Dantelli Seksi Fantazi Babydoll Takım

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Şeffaf Dantelli Seksi Fantazi Babydoll Takım Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Şeffaf Dantelli Seksi Fantazi Babydoll Takım modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Şirin minik kurdeleleri ile mükemmel bir görünüme kavuşmuş olan transparan gecelik modelimiz sizlerin gecelerini farklılaştırmak için tasarımı yapılmış ürünlerden biridir. Bu babydoll ürünümüzün bulunduğu paket içerisinde g string ile beraber gönderilmektedir ve transparan gecelik ile gelen g string size tam uyum sağlayacak olacağından emin olabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Babydoll + 1 Adet G String + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !

Vixson markasının bu Vixson Şeffaf Dantelli Seksi Fantazi Babydoll Takım model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Şeffaf Dantelli Seksi Fantazi Babydoll Takım, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0462 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Şeffaf Dantelli Seksi Fantazi Babydoll Takım ürünü faturada "Vixson VN-0462" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.